Przepis na najlepszą pizzę

Podatek z Niemiec

Naszą firmę tworzy zespół pracowników z długoletnim doświadczeniem w branży. Realizujemy usługi w zakresie spraw takich jak:

– rozliczenie podatku z Niemiec

– zwrot podatku z niemieckiego urzędu skarbowego Finanzamt z tytułu zatrudnienia

Ponadto świadczymy usługi dotyczące ubiegania się o zasiłek familijny a oprócz tego rodzicielski z Niemiec na dzieci Kindergeld a oprócz tego Elterngeld z niemieckiego urzędu Familienkasse.

Staramy się także pomagać w uzyskaniu ekwiwalentu za niewykorzystany urlop z niemieckiej kasy urlopowej Soka-Bau.

Nasze biuro, DE-TAX zapewni aby nasz nabywca który skorzysta z naszych usług będzie rad z naszej współpracy. Nie działamy za pomocą pośredników co umożliwia naszym klientom na uzyskiwanie natychmiastowej informacji odnośnie do ich sprawy.

Znajdujemy się w Kujawsko-pomorskim, w Bydgoszczy lecz obsługujemy klientów z całej Polski.

Ażeby móc przeprowadzić rozliczenie podatku z niemieckim urzędem skarbowym potrzebna jest karta Lohnsteuerbescheinigug, którą winien wystawić chlebodawca . Termin deklaracji zależny jest od nadanej klasy podatkowej a wysokość zwrotu jest determinowana przez uzyskane przychody w ciągu całego roku jak także od zastosowanych rozliczeń. Nasze biuro zapewnia bezpłatne oszacowanie wysokości zwrotu a także przygotuje potrzebne dokumenty, ażeby nieuszkodzony tok przebiegł przy możliwie jak najmniejszym zaangażowaniu klienta. Czas oczekiwania na zwrot podatku wynosi jednak od 4 do 6 miesięcy.

Z kolei o zasiłek Kindergeld można się ubiegać do 6 miesięcy nazad od daty złożenia wniosku do urzędu Familienkasse. W takim przypadku także przygotuje potrzebne dokumenty a także stwierdzenie oraz poprowadzi sprawę o zasiłek tak aby angażowała naszych klientów w jak najmniejszym stopniu.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 12.10.2022 13:03:09)

Podlinkuj wpis:

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.