Przepis na najlepszą pizzę

Sesja na święta szczecin

Już niebawem nadejdą święta. Już niebawem dzieci spośród wielką niecierpliwością będą wypatrywać pierwszej gwiazdki, która będzie znakiem do tego, by móc zasiąść do wieczerzy świątecznej. Potem nastąpi wypatrywanie świętego Mikołaja, który będzie miał przygotowane dla nich właśnie prezenty. Nim jednak to nastąpi, może czas na owo, iżby pomyśleć o niniejszym, ażeby przygotować specjalne zdjęcia świąteczne?
Z wielką przyjemnością wykonam dla Was takiego typu fotografie. Od sporej ilości lat wykonuje sesje na Święta Szczecin. Klienci wracają do mnie, gdyż wiedzą, że zawsze spośród wielką starannością podchodzę do wykonywania poszczególnych zleceń. W niniejszym roku zaplanowałam aż cztery piękne tła świąteczne: konik z karuzeli, śnieżny bałwanek, retro rodzina, tudzież dodatkowo kwiecista ławeczka. Na mojej stronie możecie dokładnie zobaczyć, jak wyglądają poszczególne tła świąteczne.
Sesje świąteczne Szczecin wykonywane są w moim studio. Oferuje Wam 2 pakiety cenowe. W czołowym zapewniam pięć obrobionych ujęć wydruki, DVD, trzy scenki. Sesja będzie trwać trzydzieści minut. Drugi pakiet obejmuje 10 obrobionych ujęć wydruki, DVD, cztery scenki. Cała sesja świąteczna Szczecin będzie trwać 45 minut.
Zapraszam do robienia wcześniejszych zapisów, dzięki temu będziecie mieli gwarancję, że otrzymacie zdjęcia jeszcze przed świętami. Owe fotografie to doskonała pamiątka, która pozostanie spośród Wami przez szczególnie długi czas. Z mojej strony możecie liczyć również na piękne stroje. W przypadku jakichkolwiek pytań, śmiało możecie do mnie telefonować. Zapraszam.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.