Przepis na najlepszą pizzę

Wierchomla mała noclegi

Zachęcamy w góry. Jeśli pragniecie odpocząć w wyjątkowym miejscu, to koniecznie sprawdźcie nasze możliwości. Zapewniamy Wierchomla kwatery. Do dyspozycji posiadamy spokoje dwu, 3, 4, 5 osobowe. Natomiast może spodoba Wam się domek, jaki przeznaczony jest dla dwunastu osób? Jest to wyjątkowa propozycja dla grup przyjaciół. Potrzeba zorganizować wspólny wyjazd w góry, dzięki temu przyjemność będzie także ogromniejsza. Domek wynajmujemy w atrakcyjnej cenie, zależnej od momentu, kiedy będziecie pragnęli do nas przyjechać. Cały domek wyposażony jest w potrzebne sprzęty, dzięki czemu będziecie mogli się na miejscu wykąpać, jak jeszcze przyrządzić sobie posiłek.
Do dyspozycji swoich gości oddajemy także apartament dla czterech osób, jaki posiada razem 80 metrów kwadratowych. Oferujemy jeszcze apartament-Studio 6 osobowy, gdzie odszukacie salon plus dwie sypialnie. Jak więc widzicie, nasza oferta noclegowa jest rzeczywiście duża.
Willa położona jest w Wierchomli Małej obok Stacji Narciarskiej Wierchomla na przeciwko jednego z wyciągów narciarskich „Markówka”. Jest to znakomita propozycja dla wielbicieli narciarstwa. Wszystko będziecie posiadali pod ręką. Zapewniamy Wam jeszcze przechowalnię sprzętów narciarskich. Nie pozostaje nam zupełnie nic odmiennego, jak życzyć Wam przyjemnego wypoczynku. Koniecznie przyjedźcie w góry. Do miejsca, gdzie możecie bawić się fantastycznie. Jesteśmy przygotowani do tego, ażeby przez cały rok przyjmować gości. W razie jakichkolwiek, kolejnych pytań, zapraszamy do kontaktu przez telefon albo o napisanie wiadomości.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.